Клієнтам

--- Як ми працюємо ---
Лабораторія "ДМ" здійснює весь спектр робіт для виробництву будь-яких виробів з натурального дерева по Ваших проектах, як то - виміри, дизайн і розробку проектної документації.

Від ідеї і до готового виробу, починаючи з ескізу і закінчуючи установкою "під ключ".


Процес виготовлення вкрай простий і складається з декількох етапів:

  • При першій зустрічі з клієнтом ми показуємо фотографії наших робіт, зразки матеріалів і різьблення, вислуховуємо його побажання і вимоги. При необхідності наші фахівці у зручний для замовника час проведуть необхідні заміри, а наші дизайнери створять попередні ескізи. Вже після цього, за цими ескізами, з урахуванням матеріалів, фурнітури і типів фарбування буде розрахована вартість і терміни виконання робіт.

  • Після узгодження ціни і термінів, ми підписуємо з замовником договір і вноситься передоплата в розмірі не менше 50% від обумовленої суми.

  • На підставі зроблених вимірів і попередньо обумовлених ескізів, дизайнер-конструктор готує детальний проект, за яким і буде проходити процес виготовлення.

  • По готовності вироби і після закінчення оздоблювальних робіт на місці установки, наші фахівці проведуть фінальну збірку готового виробу, а замовник виробляє остаточний розрахунок.

Ми проектуємо та виготовляємо будь-які столярні вироби з натурального дерева всіх порід, будь-якої складності за індивідуальними замовленнями для квартир, будинків, офісів, ресторанів, готелів.